סדנאות לארגונים

המפתח להצלחה בשוק תחרותי הוא המשאב האנושי, בדגש על איכות המנהלים בארגון. תפקידיו של המנהל מגוונים ביותר והוא נדרש בין היתר להוביל, להדריך, ללמד, לקבל החלטות ולהנהיג. ההון האנושי המנהלי הוא קריטי להצלחת החברה. על כן בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר ארגונים המשקיעים רבות בפיתוח המשאב האנושי מתוך הבנה שזו ההשקעה המניבה ביותר.

הכנות לצו ראשון
מחשב אפל מחשב אפל עבודה על מחשב עבודה על מחשב משרדים של חברה

פיתוח מנהלים

הצלחת הארגון במציאות הנוכחית הכאוטית והלא יציבה מצריכה מנהלים המחויבים ליעדי הארגון מבינים את האסטרטגיה להשגתם, היודעים להנהיג ולהניע את הכפיפים להם לזהות את ההזדמנויות בדרך למען הצלחת הארגון. מנהלים היודעים לקחת אחריות באומץ ולקבל החלטות במציאות לא וודאית. בכדי לפתח מנהלים ברמה הזו נדרשת פעולה מתמשכת ועקבית של הארגון בשלושה ערוצים מקבילים ומשלימים: 1. הכשרת המנהלים כתהליך קבוע ומתמשך ע"י הקניית ידע והמשגה, פיתוח מיומנויות אישיות וניהוליות, העשרת מגוון האפשרויות העומדות בפני המנהל. 2. ייעוץ וליווי אישי – מטרת הליווי האישי להפוך את המיומנויות שנרכשו בקבוצה לתהליכי עבודה ולהרגלים יומיומיים. רבים המנהלים שהשתתפו בהכשרות ובסדנאות מעולות ככל שיהיו, אם איל תהליך מקביל של הטמעה בהתנהגות הניהולית היומיומית, בסופו של דבר ההכשרה לא תשיג את מטרתה. 3. יצירת תרבות ארגונית המאפשרת למידה והתפתחות ניהולית.

משאבי אנוש

היכולת לגייס את האנשים המתאימים ביותר לארגונך, לפתח ולשמר אותם לאורך זמן, לגבש ולחזק את מחויבותם לארגון היא משימה מורכבת ומאתגרת. במציאות ארגונים מפסידים כסף רב, זמן, יידע ולא מצליחים לממש את הפוטנציאל שלהם לאור גיוס מועמדים לא מתאימים, עובדים לא מוכשרים או לא מחויבים לארגון. אנו בהשתלבות במעברים מעמידים לרשותך מספר פתרונות שיסייעו בידך במשימתך המורכבת והמאתגרת. לרשותנו יידע, ניסיון רב וצוות מקצועי הכולל: פסיכולוגים תעסוקתיים, יועצים ארגוניים, ועצים כלכליים ומנחי קבוצות שיתנו לך את המענה המתאים ביותר לצרכיך.
לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך

  לוגו של וואטסאפ

  רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

  מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

  Call Now Button דילוג לתוכן
  aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
  d e f g

  מלא פרטים ואנו נחזור אליך

   יצירת קשר