שינוי קריירה

לאורך החיים המקצועיים אנו עוברים מעברים שונים ומגוונים, חלקם מעברים מתוכננים כגון: קידום בתפקיד, חזרה מחופשת לידה, חזרה מרילוקיישן וכדומה. חלק מהמעברים לא מתוכננים או לא רצויים כגון: פיטורים, תקיעות במקום העבודה ללא קידום, חוסר עניין ותחושה של בזבוז זמן, חוסר מימוש עצמי, שינויים בציפיות, שינויים משפחתיים ועוד.

מעבר לקריירה שניה עם השתלבות במעברים

השתלבות במעברים, כשמה כן היא מתמחה בסיוע לאנשים להצליח במעברים אלה. אם ברצונך להוביל את השינוי (בין אם הוא מתוכנן אם לאו) ולעבור לשלב הבא בקריירה שניה בהצלחה – אנו כאן בשבילך. מעברים אלה יכולים להיות קשים, מתסכלים, מאיימים ולא נעימים. אך עם הכוונה מקצועית נכונה הם יכולים להיות הזדמנות לצמיחה והתפתחות, הזדמנות לעצור ולהתבונן על הדרך שעשית עד כאן ולאן ברצונך להוביל את חייך להמשך. כן להוביל ולא להיות מובל. התהליך הנו אישי ומותאם במיוחד בשבילך, לכל אדם למעשה מתפתח תהליך שונה ומיוחד. התהליך כולל מספר שיחות עם פסיכולוג תעסוקתי במהלכם אנו עוסקים ב: זיהוי מצבך והגורמים שהביאו לכך.

גיבוש מחודש של שאיפות תעסוקתיות מותאמות לשלב זה בחייך. בחינת היכולות והכישורים, הפערים והחסמים בדרך למימוש שאיפותיך התעסוקתיות בהתחשב בתנאי השוק. לרוב בשלב זה בחיים לא נדרש אבחון תעסוקתי, אך לעיתים אנו מחליטים לקיים אבחון יכולות וכישורים מלא או חלקי.

על בסיס מיפוי זה והגדרת יעדים קונקרטיים להמשך מתקיים תהליך ליווי והכוונה תעסוקתית עד להתמקמות מחודשת בתפקיד החדש.
משך התהליך נע בין 3 עד 7 פגישות, בהתאם לתהליך שנקבע בינך ובין הפסיכולוג.

לתיאום פגישה – לחץ כאן

להרגיש משמעות בעבודה, לממש את עצמך, לעבוד מתוך תשוקה, אלה לא חלומות, זאת המציאות בימנו. היום אנשים בגילאי 35 – 45 עושים שינוי קריירה ללא חשש, בעידן זה האנשים כבר לא מוכנים להישאר שבויים להחלטות שנעשו בשנות העשרים לחייהם, כאשר בחרו את המקצוע שלהם. היום האנשים מעזים לשנות ולבחור מחדש קריירה שניה. אצל חלק השינוי בקריירה מתחולל בתוך הארגון בו הם עובדים, ע”י שינוי לתפקיד בו הם יכולים לתרום ובאותה מידה להיתרם ולממש את הפוטנציאל שלהם. ישנם כאלה שכדי שיוכלו לממש את עצמם ולהרגיש משמעותיים עליהם לעבור לארגון אחר ולעיתים אף לתחום או עיסוק אחר ללא צורך בהסבה מקצועית. וישנם כאלה שכדי לממש את עצמם ולהרגיש תשוקה בעבודה, עליהם לעשות שינוי קריירה משמעותי יותר ולהחליף מקצוע.

 

אין לך חשק לעוד יום עבודה כזה? זה הזמן לחשוב על שינוי קריירה!

 

כאשר קמים ליום חדש עם תחושות כגון:

  • חוסר סיפוק מהעבודה למרות השכר והתנאים
  • צורך באיזון בין עבודה למשפחה ותחביבים
  • תקיעות וחוסר התפתחות
  • רוצים להיות עצמאיים.

זה הזמן לעצור ולהתלבט עם אנשי מקצוע, על מנת שהפעם הבחירה תהיה באמת בהתאם לצרכים שלכם, הצוות המקצועי של השתלבות במעברים יסייע לך לתכנן את השלב הבא בחייך המקצועיים, בחירת תפקיד/ עיסוק או מסלול קידום שיעניק לך עניין וסיפוק בשלב זה של חייך, לפתח קריירה דינאמית כאמצעי אפקטיבי להישארות רלוונטיים לשוק העבודה. למצוא את האיזון בין קריירה, משפחה והתפתחות אישית. שינוי קריירה אינו פשוט והוא מלווה בחששות, פחדים ואי וודאות.

על כן, חשוב לעשות זאת בליווי מקצועי, מבלי לאבד את תחושת הביטחון והיציבות. התהליך הינו אישי ומותאם לצרכים שלך, בד”כ משך התהליך נע בין 3 עד 7 פגישות.

 

לפרטים נוספים ובניית תהליך בהתאמה אישית – לחץ כאן

תודה רבה להשתלבות במעברים!

אני רואה לעצמי חובה וזכות להודות לכם על התהליך שעברתי אצלכם, לפגישה הראשונה הגעתי סקפטי, בסה"כ אני כבר בין 38 ועברתי לא מעט בחיים, גם בסוף הפגישה הראשונה לא הייתי משוכנע שעשיתי את הצעד הנכון, אך עכשיו אחרי 3 פגישות אני מרגיש שזה היה משמעותי וחיוני להמשך החיים. היום ברור לי יותר מה אני מחפש, קבלתי חיזוקים חשובים, אני מבין טוב יותר את הטעויות שעשיתי וכיצד לתן אותן. הכי חשוב אני מרגיש שיש לי כיוון ברור להמשך ואני יודע מה לעשות כדי להשיג את זה.

תודה ענקית
אורי. ג.
לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך
aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
d e f g

מלא פרטים ואנו נחזור אליך

יצירת קשר