שינוי קריירה

לאורך החיים המקצועיים אנו עוברים מעברים שונים ומגוונים, חלקם מעברים מתוכננים כגון: קידום בתפקיד, חזרה מחופשת לידה, חזרה מרילוקיישן וכדומה. חלק מהמעברים לא מתוכננים או לא רצויים כגון: פיטורים, תקיעות במקום העבודה ללא קידום, חוסר עניין ותחושה של בזבוז זמן, חוסר מימוש עצמי, שינויים בציפיות, שינויים משפחתיים ועוד.
מעבר לקריירה שניה עם השתלבות במעברים
השתלבות במעברים, כשמה כן היא מתמחה בסיוע לאנשים להצליח במעברים בקריירה. אם ברצונך להוביל את השינוי (בין אם הוא מתוכנן אם לאו) ולעבור לשלב הבא בקריירה שניה בהצלחה – אנו כאן בשבילך. מעברים אלה יכולים להיות קשים, מתסכלים, מאיימים ולא נעימים.
אך עם הכוונה מקצועית נכונה הם יכולים להיות הזדמנות לצמיחה והתפתחות, הזדמנות לעצור ולהתבונן על הדרך שעשית עד כאן ולאן ברצונך להוביל את חייך להמשך. כן להוביל ולא להיות מובל. התהליך הנו אישי ומותאם במיוחד בשבילך, לכל אדם למעשה מתפתח תהליך שונה ומיוחד לו.
התהליך כולל מספר שיחות עם פסיכולוג תעסוקתי.
שלב ראשון: היכרות מעמיקה וזיהוי הגורמים שגרמו לצורך בשינוי. לעיתים מדובר בצורך בשינוי ברמה ראשונית, כלומר צורך בשינוי מקצועי ולעיתים מדובר בצורך ברמה שניונית, כלומר, שינוי בתפקיד או בארגון.
שלב שני: גיבוש מחודש של שאיפות תעסוקתיות מותאמות לשלב זה בחייך. בחינת היכולות והכישורים, הפערים והחסמים בדרך למימוש שאיפותיך התעסוקתיות בהתחשב בתנאי השוק. לרוב בשלב זה בחיים לרוב לא נדרש אבחון תעסוקתי, אך לעיתים אנו מחליטים לקיים אבחון יכולות וכישורים מלא או חלקי.
שלב שלישי: על בסיס מיפוי זה והגדרת יעדים קונקרטיים להמשך מתקיים תהליך ליווי והכוונה תעסוקתית עד להתמקמות מחודשת בתפקיד החדש.
משך התהליך נע בין 3 עד 7 פגישות,
ליווי והכוונה: לעיתים קיים צורך בליווי אישי תוך כדי התהליך, ליווי זה יכול לכלול: חיזוק המשאבים האישיים והכוחות הפנימיים, פיתוח הרגלי עבודה נדרשים, שיפור מיומנויות בין אישיות, מיתוג אישי, הכנה לראיון עבודה ומיון.

קרא עוד על שינוי קריירה

אין לך חשק לעוד יום עבודה כזה? זה הזמן לחשוב על שינוי קריירה!
תודה רבה להשתלבות במעברים!

אני רואה לעצמי חובה וזכות להודות לכם על התהליך שעברתי אצלכם, לפגישה הראשונה הגעתי סקפטי, בסה"כ אני כבר בין 38 ועברתי לא מעט בחיים, גם בסוף הפגישה הראשונה לא הייתי משוכנע שעשיתי את הצעד הנכון, אך עכשיו אחרי 3 פגישות אני מרגיש שזה היה משמעותי וחיוני להמשך החיים. היום ברור לי יותר מה אני מחפש, קבלתי חיזוקים חשובים, אני מבין טוב יותר את הטעויות שעשיתי וכיצד לתן אותן. הכי חשוב אני מרגיש שיש לי כיוון ברור להמשך ואני יודע מה לעשות כדי להשיג את זה.

תודה ענקית
אורי. ג.
לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך

  לוגו של וואטסאפ

  רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

  מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

  Call Now Button דילוג לתוכן
  aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
  d e f g

  מלא פרטים ואנו נחזור אליך

   יצירת קשר