התמודדות עם מצבי לחץ בניהול

אופי החיים המודרניים בכלל והחיים במדינת ישראל בפרט טומנים בחובם המון לחץ מכיוונים רבים. בין אם הלחץ מגיע מן המשפחה והבית ובין אם במקום העבודה, נדמה כי כולנו לחוצים כל הזמן ממגוון סיבות. אך חבל לראות בלחץ גורם מעכב בלבד. נכון, כאשר הוא אינו מעובד כהלכה, הלחץ יכול לפגום קשות בביצועים של כל עובד ועל אחת כמה וכמה של מנהלים. אבל כאשר לומדים כיצד לעבד ולהתמודד נכון עם לחצים, ניתן להפוך את הלחץ למנוף לצמיחה, התפתחות והצלחה. בנוסף, ניתן ללמוד גם כיצד ניתן לנהל שגרת חיים המצמצמת משמעותית את הלחצים השונים. נושא נוסף שיש לתת עליו הוא השחיקה כתוצאה מהלחץ המופעל עלינו לאורך זמן וגם בו אנו נוגעים במהלך הסדנה. בסופו של יום, צמצום הלחץ בדרג הניהול מוביל בסופו של דבר לצמצום הלחץ גם בקרב העובדים ומשפיע משמעותית על האפקטיביות שלהם.

בין הנושאים המועברים בסדנה:

 • המשגה והקניית ידע אודות חוסן, מצבי לחץ, מתח ושחיקה.
 • התמודדות עם לחצים הנובעים מקוצר זמן ועומס בעבודה.
 • איתור גורמי לחץ אישיים, ארגוניים ומערכתיים כוללים.
 • דפוסי התמודדות והתנהגות בשעת לחץ, התמודדות עם לחץ אישי ולחץ של הצוות.
 • כיצד להפוך את הלחץ למנוף המקדם השגת יעדים- ניתוב הלחץ לאפיקים חיוביים ומאתגרים.
 • התמודדות עם לחצים הנובעים מתחושת חוסר משאבי התמודדות.
 • כלים ומיומנויות להפגת הלחץ אצל המנהל ובקרב הכפיפים- כלים במישור הפיזי, הרגשי והקוגניטיבי.
״רציתי להודות לכם בשמי ובשם כל המנהלים שעובדים תחתיי על סדנת התמודדות עם מצבי לחץ בעבודה, הסדנה היתה מעניינת ומיוחדת, מאוד מצאו חן בעניי הרעיונות להתמודדות עם הלחץ בעבודה, אני מקווה לממש את הטיפים שקבלנו. דני ס.
״תודה על הסדנה להתמודדות עם מצבי לחץ, אני מרגישה עכשיו שבאמת יש לי יכולת טובה יותר להתמודד עם הלחץ המתמיד של ניהול עובדים בסביבה מלחיצה כמו בית קפה ושעכשיו אני באמת עושה עבודה טובה יותר״. שמרית ל.
"עדי יקרה, כשחושבים על סדנא בנושא "התמודדות עם מצבי לחץ" בעבודה, חושבים על יום מתישששש וכבד עד מאוד....לא כך הדבר בסדנא שעברנו "בהשתלבות במעברים" ברמות מנשה! 9:00 בבוקר, כ- 15 חבר'ה מחברת סיסקו התייצבו ליום מלא חוויות ואתגרים, אשר מתוכם למדנו על הכשלים שלנו במצבי לחץ, כיצד כל אחד מתמודד ברמה האישית וכקבוצה ומה כדאי שנמשיך לעשות ו/או לאמץ לעתיד.


אם לסכם את היום, מעבר למה שלמדנו היתה זו חוויה מדהימה אשר ממשיכה ללוות אותנו שבועות אחרי.

אין כמו ללמוד דרך הרגלים..:-)" לימור ש.
לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך

  לוגו של וואטסאפ

  רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

  מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

  Call Now Button דילוג לתוכן
  aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
  d e f g

  מלא פרטים ואנו נחזור אליך

   יצירת קשר