משאבי אנוש

היכולת לגייס את האנשים המתאימים ביותר לארגונך, לפתח ולשמר אותם לאורך זמן, לגבש ולחזק את מחויבותם לארגון היא משימה מורכבת ומאתגרת. במציאות ארגונים מפסידים כסף רב, זמן, יידע ולא מצליחים לממש את הפוטנציאל שלהם לאור גיוס מועמדים לא מתאימים, עובדים לא מוכשרים או לא מחויבים לארגון. אנו בהשתלבות במעברים מעמידים לרשותך מספר פתרונות שיסייעו בידך במשימתך המורכבת והמאתגרת. לרשותנו יידע, ניסיון רב וצוות מקצועי הכולל: פסיכולוגים תעסוקתיים, יועצים ארגוניים, ועצים כלכליים ומנחי קבוצות שיתנו לך את המענה המתאים ביותר לצרכיך.

ניהול המשאב האנושי בארגון במציאות הנוכחית מהווה אתגר משמעותי ביותר! האתגרים העסקיים של הארגון במציאות משתנה והצורך להתמודד עם לחצים סותרים – מחד עלייה בהוצאות שכר ותנאים נלווים כדי לגייס ולשמר את העובדים המתאימים ביותר לארגון, ומצד שני הדרישה להתייעלות וצמצום עלויות, מציאות זו מעמיה אתגרים משמעותיים בפני משאבי האנוש של הארגון:

 • גיוס תמהיל נכון של עובדים הנותנים מענה לצרכי הארגון – גיוס עובדים לא מתאימים מתבטא בהוצאות מיותרות, פגיעה ברווחיות ואווירה שלילית בארגון.
 • חיזוק מתמיד וחיזוק הזיקה ומחויבות העובדים לארגון – במציאות הנוכחית זיקת העובדים לארגון נחלשת עם הזמן ויש צורך מתמיד לחזקה ולשמרה.
 • שיפור יכולת העובדים להתמודד עם הלחצים בעבודה על מנת לשמר את האפקטיביות הארגונית וצמצום השחיקה.
 • השבחת המשאב הניהולי וריענון מיומנויות הניהול של המנהלים.

חברת השתלבות מעברים מעמידה לרשותך ידע וניסיון מקצועי, צוות יועצים מומחים מגוון, בעלי ניסיון רב אשר יסייעו בידך לעמוד באתגרים אלה.

לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך

  לוגו של וואטסאפ

  רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

  מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

  Call Now Button דילוג לתוכן
  aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
  d e f g

  מלא פרטים ואנו נחזור אליך

   יצירת קשר