ייעוץ לבחירת מקצוע

רוצה לבחור מקצוע המתאים לך ויהיה לו ביקוש גם בעתיד???
רוצה שהמקצוע שלך יהלום את שאיפותיך וכישוריך???
רוצה לעבוד במקצוע משמעותי לך???

תהליך ייעוץ לקריירה אצלנו יכין אתכם למקצועות המחר.

השינויים הרבים ובעיקר החידושים הטכנולוגיים מצעידים אותנו לעבר עולם תעסוקתי חדש. הכול משתנה ובקצב שהאנושות מעולם לא הכירה. השינויים האלה יביאו איתם המון הזדמנויות חדשות אך גם הרבה אי וודאות.

כדי לקבל החלטה לגבי המקצוע שתלמדו, מקצוע המותאם לעולם המשתנה,
אתם צריכים לתת תשובות מעולות לשאלות הבאות:

  1. מבט אל האופק התעסוקתי– האם התחום / העיסוק שאני שואף אליו צפוי להמשיך ולהתקיים בעשור הקרוב לפחות? זו שאלת המפתח. לצורך זה אנו נעשה לכם  היכרות מעמיקה עם המגמות והתהליכים המשנים ומעצבים את המקצועות על מנת שחלילה לא תבחרו מקצוע שיעלם בקרוב.
  2. התבוננות פנימה באמצעות השאלות: מה אני הכי אוהב/ת? מה אני רוצה לעשות? מה ייתן לי משמעות בחיים? מה חשוב לי? ממה אני הכי נהנה בעשיה? מה נותן או ייתן לי תשוקה לקום בבוקר ולהסתער על העולם.
  3. הערכת יכולות וכישורים, נטיות תעסוקתיות ומיומנויות – האם יש לי את הכישורים כדי להצליח בתחום אליו אני שואף/ת? אם התשובה שלילית, מה אני צריך/ה להשלים כדי להתקבל ללימודים לתחום זה וכדי להצליח לאחר הלימודים?
  4. הערכת התכנות פיננסית – האם יש לי את היכולת לממן את הלימודים בתחום זה? מה הן המקורות האפשריים למימון הלימודים?  אנו משקיעים משאבים לא מעטים בכדי לסייע לך להשיג מקורות מימון ללימודים, אצלנו זה חלק מובנה בתהליך, אנו נעמיד לרשותך יועץ כלכלי אשר ב-15 השנים האחרונות מתמחה בייעוץ כלכלי ובמציאת דרכי מימון ללימודים.

על החלטה שגויה בנושא חשוב זה משלמים "מחירים" גבוהים מאוד: איבוד זמן יקר, כסף, עוגמת נפש ועוד.

הידעת? 29% מהסטודנטים נושרים מהלימודים בגלל בחירה לא נכונה.

איך זה קורה בפועל?

  1. הקניית ידע מקדים: בשלב הראשון, אנו נקנה לך ידע חיוני אודות "המגמות והתהליכים שיעצבו מחדש את שוק העבודה ועולם המקצועות". זאת על מנת שתגיע/י לתהליך בשל/ה ובעל/ת תובנות אודות השינויים הצפויים בעולם המקצועות והשילובים אשר יפתחו בעבורך את מירב האופציות לעתיד.
  2. מפגש ייעוצי ראשון / אינטייק: לאחר הפרק הנ"ל,  נדרשת היכרות מעמיקה אתך, הסיבה בגללה הגעת לתהליך, ההיסטוריה והרקע הלימודי שלך,  החברתי והמשפחתי שלך, כמו כן השאיפות התעסוקתיות שלך, הערכים המובילים אותך, הציפיות שלך מהקריירה ועוד.
  3. אבחון תעסוקתי: מיפוי של היכולות, הכישורים והפוטנציאל שלך להצליח במגוון רחב של מקצועות, במקרים רבים באבחון מתגלים כישורים ויכולות שלעתים היו חבויים, אפשרויות שלא חשבת עליהן כלל.
  1. התהליך הייעוצי: על בסיס תוצאות האבחון ובהתאם לשאיפות שלך נקיים תהליך מעמיק בו תבחר את המקצוע/ות המתאימים לך ביותר, בהתחשב בתנאי הקבלה במוסדות השונים ובשינויים הצפויים בשוק העבודה. משך החלק הזה 3-4 פגישות.
  2. תוכנית ליישום: אנו מקפידים על הכנת מפת דרכים הכוללת את הצעדים והפעולות שיש לעשות כדי להתקבל ללימודים או לתפקיד שבחרת. ממש שלב אחר שלב. לא מספיק לקבל החלטה נכונה, הדבר החשוב יותר זה לבצע אותה.
לוגו של וואטסאפ

רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

Call Now Button דילוג לתוכן