אודות

השתלבות במעברים הנה חברת ייעוץ והדרכה המתמחה הייעוץ לקריירה, ופיתוח ארגוני.

יכולת האדם או הארגון להצליח בסביבה העסקית כיום המאופיינת בתחרותיות גוברת, שינויים חדשות לבקרים של הסביבה, התפתחויות טכנולוגיות ואי וודאות כשיגרה. מציאות זו מחייבת למידה והתפתחות מתמדת כדי להתאים עצמנו לאתגרים אלה. אנו מלווים את לקוחותינו בתהליכי שינוי באופן אישי וארגוני ומסייעים להם להצליח ולהשיג את יעדיהם.

השתלבות במעברים מעמידה לרשותכם ידע וניסיון רב בפיתוח קריירות ופיתוח ארגוני, צוות מקצועי מהשורה הראשונה המורכב ממומחים בתחום הקריירה, הייעוץ הארגוני, הניהול והייעוץ הכלכלי על מנת לתת לך מענה רב תחומי, לרשותנו תכניות ומתודות הדרכה מיוחדות שפיתחנו לאורך השנים.

 

החזון שלנו:

אנו מאמינים כי הצלחה בקריירה, הגשמה ומימוש עצמי משתלבים היטב עם ההצלחה העסקית של הארגון. הארגון נותן לאדם את הפלטפורמה, התנאים וההזדמנות להתפתח ולממש את שאיפותיו התעסוקתיות – “לעשות קריירה”.  מצד שני הארגון מצליח להתפתח ולהשיג את יעדיו רק באמצעות עובדים המממשים את עצמם בארגון. למעשה הקריירה היא האמצעי המגשר בין  יעדי הפרט והארגון. על כן, בתהליכי הפיתוח הארגוני אנו שמים דגש גם על קידום עדי הקריירה של המנהלים והעובדים, ומאידך בפיתוח קריירות אנו מלווים לאור יעדי הארגון.

משרדי החברה נמצאים בהרצליה פיתוח, רחב משכית 27.

תהליכי הפיתוח הארגונית מתקיימים אצל הלקוחות או במרכז להדרכה חווייתית ויצירתית שלנו בקיבוץ רמות מנשה. במרכז ההדרכה אנו מקיימים תכניות הדרכה ייחודיות ופתרונות מתקדמים המשפרים את ביצועי הארגון ומעצימים את ההון האנושי בדגש על הדרג הניהולי ברמות השונות.

את תהליכי הייעוץ האישי במסגרת פיתוח הקריירות אנו מקיימים במכון מעברים בקריירה שלנו בהרצליה.

 

מאז הקמת השתלבות במעברים נעזרו בנו ארגונים רבים ואלפי אנשים, אשר רכשו אצלנו כלים ומיומנויות להצלחה בקריירה, פתחו כישורי מנהיגות ועצבו לעצמם קריירות מצליחות.

בדף אל כדור כימיה
בדף אל כדור כימיה
בדף אל כדור כימיה
בדף אל כדור כימיה
בדף אל כדור כימיה
בדף אל כדור כימיה
לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך
aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
d e f g

מלא פרטים ואנו נחזור אליך

יצירת קשר