הכנה ליום המא"ה

זוממת ליום המא״ה?
מזל טוב, זו ההזדמנות שלך להתכונן כדי להשיג את הזימונים הכי שווים!!!

יום המא״ה -מיון, איתור והתאמה.

ערכת ההכנה כוללת את כל מה שאתם צריכים כדי להגיע מוכנים למיונים ביום המא"ה!!!

בעידן הקורונה צה״ל שינה את מתכונת יום המא״ה וכעת כמו הרבה דברים אחרים, יום המאה מתקיים בזום.
ההכנה שלנו תאפשר לכם לבטא את הכישורים והמיומנויות שלכם טוב יותר, כך תשיגו אפשרויות טובות יותר במנילה – שאלון העדפות. 

במילים אחרות, זו הדרך לקבל זימונים לתפקידים משמעותיים ואיכותיים בהתאם לרצונות וליכולות שלכם.

רכשו עכשיו את הערכה והגדילו את הסיכוי לקבל תפקיד משמעותי בצה”ל.


ערכת הכנה יום המא"ה

במחיר המשתלם ביותר!
250
החל מ 175
  • הכנה ליום המא"ה וטיפים להצלחה
  • הכנה למשימת הצגת נושא
  • הסקת מסקנות מגרפים ונתונים
  • חיבור צורות תלת מימד
  • מבחני זיהוי לקטגוריות
  • מבחני זריזות ודיוק

המחיר הטוב ביותר החל מ 200 ש"ח ל 14 יום

בחר אחת מהחבילות:

ערכה ל - 7 יום

מומלץ! ערכה ל - 14 יום

ערכה ל - 21 יום

מהו יום המא"ה? למה הוא חשוב?
מה הוא כולל? מה להביא? וכיצד ניתן להתכונן אליו?

לפני שאפרט מה קורה בדיוק ביום המא״ה בזום ואיך זה מתנהל, ברצוני לחזור
ולהדגיש את חשיבות יום המא״ה.
ככלל יום המא״ה אינו חובה ואם את לא מעוניינת להשתתף אף אחד לא יכריח אותך. זה אינטרס מאוד משמעותי שלך להשתתף ביום המא״ה. אם את שואלת למה? להלן התשובה:
בצו ראשון צה״ל בוחן את היכולות הכלליות שלך ונותן לך הערכה כללית כגון: דפ״ר (דרוג פסיכולוגי ראשוני בין 10 עד 90) ציון עברית, קה״ס ( קשיי הסתגלות צפויים), צה״ר ( ציון השכלה ראשוני המהווה 40% מהקב״א של נשים ו 17% משל הגברים) , צד״כ ( ציון דרך- הערכת המוטיבציה שלך ציונים בין 8-40). קב״א ( ציון כולל קבוצת האיכות אליה את/ה משתייכים בין 41-56). נתונים אלה מאוד חשובים אך הם מאוד כללים. אין התייחסות האם את מתאימה להדרכה והוראה, או לטיפול בכ״א, או ביכולת לנתח נתונים, יכולת לפקד ולהוביל אנשים וכדומה.
אז אם את רוצה להשתלב בתפקיד מעניין ההולם את כישורייך ואת השאיפות שלך, יום המא״ה הוא ההזדמנות היחידה להראות את זה לצבא, להבליט את הדברים שאת טובה בהם כדי שיהיה לך טוב בצבא, שתמלאי תפקיד משמעותי שיתרום לצבא ויעצים אותך. תפקיד שיתרום לך גם לחיים האזרחיים. הכי חשוב שתרגישי שעשית משהו חשוב ולא בזבזת זמן לחינם.
צה״ל צריך למיין עשרות אלפי חיילים מדי שנה למגוון עצום של תפקידים, בתהליך זה יש לא מעט טעויות שבסוף גורמות לשביזות ועוגמת נפש לך ובזבוז איכויות לצבא.
לכן אם את רוצה שלא יטעו לגבייך, יום המא״ה זה היום שלך!!!
ערכת ההכנה כוללת את כל מה שאתם צריכים כדי להגיע מוכנים למיונים ביום המא”ה!!!

המפגש שלכם עם צה"ל מתקיים ב-2 מסגרות מרכזיות: בצו ראשון וביום המא"ה. לאיכות המפגש יש השפעה קריטית על עתידכם בצה"ל. אמנם, נתוני צו ראשון לא מושפעים מיום המא"ה (קב"א ופרופיל רפואי – דפ"ר), אבל הביצוע בתחנות ביום המא"ה מהווה הזדמנות לתפקידים נוספים, מלבד לאלו שהוצעו לכם לאחר צו ראשון, וכך תוכלו להגדיל את הסיכוי לקבל מגוון תפקידים ולשרת שירות משמעותי בצבא.

הקשב - יום המא״ה עבר לזום.

בעבר זה היה יום ארוך אשר כלל: מבחנים פסיכוטכניים, בחינת יכולת הדרכה, יכולות בין אישיות ויכולת לעבוד בצוות באמצעות 6 משימות. כיום, היות ויום המא״ה מתנהל כיום בזום, יכולת ההדרכה שלך נבדקת באמצעות הרצאה של 3 דקות בלבד, יכולות בין אישיות נבחנות בסימולציה קצרה בזום, יכולת לעבוד בצוות נקבעת באמצעות משימה משותפת וכמובן מבחנים פסיכוטכניים במחשב מהבית. כלומר , הכל יותר קשה, אם לא היית במיטבך בהרצאה של 3 דקות אין הזדמנות שנייה לתקן, כנ״ל אם הסימולציה התפקששה. לכן את צריכה להגיע חדה ומפוקסת, להפגין ביטחון עצמי ויכולת כדי שהבוחנים יתרשמו ממך. זה קשה יותר להרשים בזום. לכן בתקופה זו להכנה מקצועית חשיבות הרבה יותר גדולה.

למשל בשלב של הרצאה בפני קהל, בזום הרבה יותר קשה להרצות ולהלהיב את הקהל, תראו את המורים שלכם כמה קשה להם ללמד אתכם בזום. עכשיו אתן צריכות להרצות בפני קבוצת בנות שאתן לא מכירות בכלל ומול מאבחן שבודק אתכן ואף מתקיל אתך בשאלות באמצע. לכן בערכת הכנה ליום המא״ה המעודכנת שלנו הוספנו פרק של איך מרצים בפני קהל בזום, הכנו לך שני סרטונים שילמדו אותך איך עושים זאת בהצלחה. איך מצליחים להעביר את המסר למרות מגבלות המדיה. תזכרו מה שאנו אומרים בהרצאה זה רק 7% מהמסר, רוב המסר עובר דרך שפת הגוף, האינטונציה ועוד. אם את רוצה לבלוט מעל כולם את חייבת להתכונן וברצינות. (אגב זה טוב בכלל לחיים).
איך מתנהל התהליך בזום:
כנסי לערכה ותמצאי בדיוק את מה שאת צריכה.

יש לך שאלה? השאר לנו הודעה:

לוגו של וואטסאפ

רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

Call Now Button דילוג לתוכן