משולש ההצלחה בקריירה

במציאות משתנה משתנה משתנה

triangle333-e1676451324980.png

התפתחות מקצועית כוללת את סך הלמידה והניסיון שאנו צוברים בקריירה,/ תואר ראשון ושני, הכשרה מקצועית, עבודה, השתלמויות ועוד.
ברור לנו כי כבר לא ניתן להתבסס רק על התואר ו/או ההכשרה שעברנו ולקוות לטוב,
תקופה זו חלפה מהעולם. במציאות אנו נדרשים להתפתח מקצועית ולהתעדכן כל הזמן על מנת להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה.

תחושת המסוגלות האישית חיונית היום יותר מתמיד,
במשך כל הפעילות אנו נחזק את המסוגלות האישית שלך,
את האמונה ביכולתך. ה-mindset שלך משמעותי  ביותר להצלחתך.
תהליך בחירת הכיוון המקצועי שלך נעשה על בסיס היכולות והחוזקות שלך כפי שיתבטאו באבחון המקצועי ובשאר הפרמטרים הנבדקים. כלומר,
קיים בסיס איתן לבחירות המתקבלות. על כן בכדי להצליח חיוני שתאמינ/י בהצלחתך.
ה-mindset שיתקבע יקבע במידה רבה את סיכוייך להצליח.

המיומנויות והיכולות האישיות שלנו,
הם הכלים המרכזיים באמצעותם נוכל להתמודד עם המציאות המשתנה, באמצעותם נוכל לעשות את ההתאמות המתבקשות ולהתאים את עצמנו לעולם החדש המתהווה ומשתנה כל הזמן.
בעידן החדש יצליחו אלה שיהיו תקשורתיים ובעלי יכולת לנהל יחסים ותקשורת אפקטיבית במעגלי החיים השונים.
אלה שיהיו יותר יצירתיים ויצליחו למצוא פתרונות טובים ושוב להתאים את עצמם למציאות המשתנה.
בעלי גמישות מחשבתית, בעלי יכולת לעבוד בסוגים שונים של צוותים (צוות  אורגני, וירטואלי, צוות משימה ועוד).

פיתוח המשאב האנושי ככלל ובפרט פיתוח המנהלים מהווה את ההשקעה המניבה ביותר בכל ארגון. באמצעות פיתוח המנהלים הארגון מעצים את יכולתו להתפתח ולהצליח בעידן הנוכחי המאופיין בכאוטיות ואי וודאות. מחקרים מראים כי החוויה הכללית אצל מנהלים היא של חיים בלחץ מתמיד, ריצה מנושא לנושא וחוסר מיקוד, תהיות לגבי תפיסת התפקיד וחוסר בהירות לגבי הציפיות מהם. במציאות זו המנהלים נדרשים לקבל החלטות, לייצר וודאות בעולם לא וודאי עם שליטה מוגבלת, להנהיג, להציב מטרות ולהניע את העובדים להשגתן. המנהל נדרש לפתח חשיבה יזמית, כריזמה, יצירתיות, חקירה וגילוי, מעורבות רגשית ומעל לכל לגלות אומץ. אומץ להיות ראש גדול, אומץ לגייס עובדים "גדולים", אומץ לראות דברים שונים מאחרים. זו אכן משימה מאתגרת ביותר. בכדי לאפשר למנהלים למלא את ייעודם ולחזק את מסוגלותם להצליח במציאות זו נדרשת פעולה עקבית ומתמשכת בשלושה ערוצים מקבילים ומשלימים הכוללת:
  • הכשרה מותאמת לתפקיד ולשלב במהלכה אנו מפתחים מיומנויות אישיות וניהוליות רלוונטיות, יידע נדרש לתפקיד, העשרת מגוון האפשרויות העומדות בפני המנהל.
  • ייעוץ וליווי אישי – מטרת הליווי האישי להפוך את המיומנויות שנרכשו בקבוצה לתהליכי עבודה ולהרגלים יומיומיים. רבים המנהלים שהשתתפו בהכשרות ובסדנאות מעולות ככל שיהיו, אך ללא תהליך מקביל של הטמעה בהתנהגות הניהולית היומיומית, בסופו של דבר ההכשרה לא תשיג את מטרתה.
  • יצירת תרבות ארגונית המאפשרת למידה והתפתחות ניהולית.
 

בתכניות פיתוח המנהלים שלנו אנו מקפידים על:

  • עיצוב תכנית בהתאמה אישית- חשוב לנו ללמוד את צרכי הארגון, להכיר את האוכלוסייה ולהגדיר יחד אתכם את מטרות ההכשרה. ככל שההתערבות תהיה מדויקת ומותאמת יותר לצרכי הלקוח כך תגדל האפקטיביות שלה. חשוב לנו שהמנהלים יהיו שותפים לתכנון וניהול הלמידה כחלק מתפקידם. הלמידה אצלנו אקטיבית ומשתפת החל משלב התכנון.
  • איזון בין דמיון לקיים לבין אתגר חדש – התכניות יעוצבו כך שיהיו דומות לאתגרים המרכזיים ולמציאות הארגונית ממנה מגיעים המנהלים אך גם שונות דיין כדי לאפשר למידה של התמודדות עם שוני וחידוש, בדיוק כמו בעולם הניהולי אנו נתמודד עם ניהול משימות בתנאי אי וודאות, נציב מטרות ונפעל להשגתן על בסיס תכנית מותאמת, נדרש לגלות יצירתיות ולמידה חקרנית כדי להגיע לפתרונות חדשים.
  • שילוב של DOING ו-BEING- למידה אפקטיבית מושגת משילוב בין חוויה שנוצרת בעשייה ועיבודה לעומק. נעשה שימוש במשימות צוות מורכבות המאפשרות למשתתפים להתנסות בעשייה ממשית ולחוות את התהליך, בדרך זו הלמידה הופכת למשמעותית ונצרבת בתודעה. בתום כל משימה מתנהל שיח בו אנו מפיקים לקחים לעבודה היומיומית בארגון.
   
לוגו של וואטסאפ

רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

Call Now Button דילוג לתוכן