סדנת השתלבות בתעסוקה למפוטרים

הרגע הנורא בו מודיעים לך שלא זקוקים לך יותר, מהווה מכה קשה, לא משנה כמה ימתיקו לך את הגלולה, זה ממש לא יעזור, הרי בסופו של דבר אומרים לך שמשאירים את הטובים ממך. נכון מצב המשק לא טוב וחברות רבות מקצצות מחוסר ברירה. הכול נכון, אבל למה דווקא אני? זו שאלה שתמיד צצה. נתתי את חיי לארגון, השקעתי את כל כולי בחברה ובכל זאת אותי מפטרים.

מה לא עשיתי נכון?

איך אמנע ממצב דומה בעתיד?

איך אמצא עבודה חדשה התואמת את כישוריי?

בדיוק בשביל זה אנו כאן, אנו נכוון אותך לתפקיד הבא בו תהיה בליבת הארגון ולא במקצוע ״יתר״.

בכל חברה יש תפקידי ליבה, תפקידים עליהם הארגון לא יוותר גם בתקופת צמצומים ופיטורין, ורשימת תפקידי יתר עליהם אפשר לוותר בתקופות קשות.

בסדנת השתלבות בתעסוקה אנו נסייע לך למצוא את התפקיד הבא ולהשתלב בארגון חדש.

הסדנה כוללת סיוע רגשי לצד מתן כלים אפקטיביים להתמודדות וחזרה מהירה למעגל התעסוקה. הסדנה כוללת סימולציות ושיטות הטמעה בפועל של הכלים שהוקנו במהלך הסדנה.

נושאים שיועברו בסדנה:

 • התמודדות עם סיטואציית הפיטורים.
 • הכנת המשפחה.
 • הערכות ותכנון מחודש של כלכלת המשפחה.
 • שימוש מושכל בפיצויים והתנהלות כלכלית נכונה.
 • הגדרת מטרות תעסוקתיות מותאמות.
 • מקורות לאיתור תעסוקה.
 • הכנת קורות חיים מעודכנים ושיווקיים.
 • הכנה לראיון תעסוקתי.
 • מתן כלים למשא ומתן על תנאי העסקה.
 • השתלבות במקום עבודה חדש.

משך הסדנה:  5 מפגשים בני 3 שעות כל אחד.

הסדנה מתקיימת אצלנו במכון בהרצליה או בזום בהתאם לתנאים.

"המון תודה על הסדנה להכנה לפיטורים. בהתחלה היה לי ממש קשה ובאמת שלא ידעתי מה לעשות עם עצמי, אבל בזכות הסדנה שלכם אני מרגישה שיש לי כיוון בחיים ואפילו עבודה חדשה שאני ממש מאושרת בה!״ יוליה ג
״תודה על התמיכה ברגעים הקשים. אתם עזרתם לי מאד עם התחושה של הריקנות שהלכתי איתה ועזרתם לי למצוא תקווה ותחושה שעכשיו אני יודע מה לעשות עם עצמי וזה היה לי מאד משמעותי״. עדיין אין לי עבודה אבל יש לי כיוון." שי ז.
״הפיטורים היו לי מאד קשים, אחרי 25 שנה לא ידעתי מה לעשות הלאה ולאן להמשיך אבל בזכותכם לא טבעתי בעצב אלא הרמתי ראש ועכשיו יש לי עבודה חדשה ואין מאושר ממני״. רועי פ.
"המון תודה על התמיכה, העזרה וההכוונה. אני מרגישה שבאתי אליכם בשביל לקבל כתף תומכת וקיבלתי הרבה יותר מזה. היום כבר יש לי עבודה חדשה ואני מרגישה שכל הסיפור של חיפוש עבודה כבר מאחורי, כל הכבוד״. לירן מ
״לא האמנתי שיפטרו אותי אחרי כל כך הרבה זמן, אבל עכשיו אני מרגיש אפילו חזק יותר בזכותכם. אם לא אתם אולי הייתי נשבר אבל אחרי שהגעתי אליכם כבר מצאתי עבודה חדשה ובכלל, אני מרגיש ממש יותר טוב לגבי כל הסיפור של הפיטורים שלי״. יעקב ח.
לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך

  לוגו של וואטסאפ

  רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

  מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

  Call Now Button דילוג לתוכן
  aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
  d e f g

  מלא פרטים ואנו נחזור אליך

   יצירת קשר