משולש ההצלחה בקריירה

במציאות משתנה משתנה משתנה

triangle333-e1676451324980.png

התפתחות מקצועית כוללת את סך הלמידה והניסיון שאנו צוברים בקריירה,/ תואר ראשון ושני, הכשרה מקצועית, עבודה, השתלמויות ועוד.
ברור לנו כי כבר לא ניתן להתבסס רק על התואר ו/או ההכשרה שעברנו ולקוות לטוב,
תקופה זו חלפה מהעולם. במציאות אנו נדרשים להתפתח מקצועית ולהתעדכן כל הזמן על מנת להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה.

תחושת המסוגלות האישית חיונית היום יותר מתמיד,
במשך כל הפעילות אנו נחזק את המסוגלות האישית שלך,
את האמונה ביכולתך. ה-mindset שלך משמעותי  ביותר להצלחתך.
תהליך בחירת הכיוון המקצועי שלך נעשה על בסיס היכולות והחוזקות שלך כפי שיתבטאו באבחון המקצועי ובשאר הפרמטרים הנבדקים. כלומר,
קיים בסיס איתן לבחירות המתקבלות. על כן בכדי להצליח חיוני שתאמינ/י בהצלחתך.
ה-mindset שיתקבע יקבע במידה רבה את סיכוייך להצליח.

המיומנויות והיכולות האישיות שלנו,
הם הכלים המרכזיים באמצעותם נוכל להתמודד עם המציאות המשתנה, באמצעותם נוכל לעשות את ההתאמות המתבקשות ולהתאים את עצמנו לעולם החדש המתהווה ומשתנה כל הזמן.
בעידן החדש יצליחו אלה שיהיו תקשורתיים ובעלי יכולת לנהל יחסים ותקשורת אפקטיבית במעגלי החיים השונים.
אלה שיהיו יותר יצירתיים ויצליחו למצוא פתרונות טובים ושוב להתאים את עצמם למציאות המשתנה.
בעלי גמישות מחשבתית, בעלי יכולת לעבוד בסוגים שונים של צוותים (צוות  אורגני, וירטואלי, צוות משימה ועוד).

"השלדג עט על טרפו ושומר על עקרון ההפתעה" היה זה סוף מלחמת יום הכיפורים, השנה היא 1974 וכחלק מלקחי המלחמה הוחלט להקים יחידת קומנדו לחיל האוויר אשר תבצע מבצעים ופעולות בעורף האויב. תחילה יחידה זו שימשה כיחידת המילואים של סיירת מטכ"ל אך כעבור כמה שנים הוחלט לפתוח את הכניסה ליחידה לכלל המתגייסים. יחידת שלדג חתומה על עשרות מבצעים מסווגים ועלומים, הסיירת נחשבת כאחת היחידות המעוטרות ביותר והחשאיות בצה"ל. תנאי קבלה תנאי הסף: פרופיל 97 ללא סעיפים פוסלים וקב"א 52. הקבלה ליחדה מתבצעת דרך מעבר יום סיירות בהצלחה ומיון למסלול מטכ"ל. לאחר מכן המועמדים מתבקשים לעבור בדיקות רפואיות ובנוסף ראיון אישי אשר כולל תחקיר ביטחוני. אחרי כן המתמודדים ימשיכו לגיבוש משותף של המיועדים לסיירת מטכ"ל וליחידת שלדג. גיבוש זה הינו מאתגר ותובעני במיוחד ומשלב פעילות פיזית אינטנסיבית ואתגר מנטלי שבסופו רק חדורי המטרה ובעלי היכולות הגבוהים ביותר יתקבלו ליחידה זו. מסלול המסלול נמשך 22 חודשים כלומר שנה ועשרה חודשים אשר דומה ברובו למסלול אותו עוברים חיילי סיירת מטכ"ל. המסלול כולל טירונות חי"ר וקורסים רבים אותם עוברים החיילים במשך המסלול כגון: קורס לחימה בטרור, לחימה בשטח בנוי, קורס צניחה ועוד קורסים מיוחדים ומגוונים אשר מאפשרים ליחידה להילחם ולבצע מבצעים חשאים בכל עת ובכל מקום. במהלך הקורס המתמיינים מתמודדים עם אתגרים פיזיים ומנטליים קשים ומגיעים בסופו של דבר עד לקצה יכולתם.
לוגו של וואטסאפ

רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

Call Now Button דילוג לתוכן