משולש ההצלחה בקריירה

במציאות משתנה משתנה משתנה

triangle333-e1676451324980.png

התפתחות מקצועית כוללת את סך הלמידה והניסיון שאנו צוברים בקריירה,/ תואר ראשון ושני, הכשרה מקצועית, עבודה, השתלמויות ועוד.
ברור לנו כי כבר לא ניתן להתבסס רק על התואר ו/או ההכשרה שעברנו ולקוות לטוב,
תקופה זו חלפה מהעולם. במציאות אנו נדרשים להתפתח מקצועית ולהתעדכן כל הזמן על מנת להישאר רלוונטיים בשוק התעסוקה.

תחושת המסוגלות האישית חיונית היום יותר מתמיד,
במשך כל הפעילות אנו נחזק את המסוגלות האישית שלך,
את האמונה ביכולתך. ה-mindset שלך משמעותי  ביותר להצלחתך.
תהליך בחירת הכיוון המקצועי שלך נעשה על בסיס היכולות והחוזקות שלך כפי שיתבטאו באבחון המקצועי ובשאר הפרמטרים הנבדקים. כלומר,
קיים בסיס איתן לבחירות המתקבלות. על כן בכדי להצליח חיוני שתאמינ/י בהצלחתך.
ה-mindset שיתקבע יקבע במידה רבה את סיכוייך להצליח.

המיומנויות והיכולות האישיות שלנו,
הם הכלים המרכזיים באמצעותם נוכל להתמודד עם המציאות המשתנה, באמצעותם נוכל לעשות את ההתאמות המתבקשות ולהתאים את עצמנו לעולם החדש המתהווה ומשתנה כל הזמן.
בעידן החדש יצליחו אלה שיהיו תקשורתיים ובעלי יכולת לנהל יחסים ותקשורת אפקטיבית במעגלי החיים השונים.
אלה שיהיו יותר יצירתיים ויצליחו למצוא פתרונות טובים ושוב להתאים את עצמם למציאות המשתנה.
בעלי גמישות מחשבתית, בעלי יכולת לעבוד בסוגים שונים של צוותים (צוות  אורגני, וירטואלי, צוות משימה ועוד).

הכנות לצו ראשון הן חלק חשוב בדרך ליום שייקבע איך יראה השירות הצבאי שלכם. אז כבר הגעתם לגיל שש עשרה וקיבלתם את הצו הראשון בדואר? כעת, כל מה שעליכם לעשות, זה להצטרף לנערים ונערות בגילכם שכבר עשו זאת מראש והכינו את עצמם למעמד. גם אם קיימת אצלכם המחשבה כי אתם מוכנים, גם אם אתם לא ממש מתכננים להיות בעלי דרגה רמה בצבא. הקורס הכנה למבחני הגיוס הינו חובה ויפה שעה אחת קודם. כמו בעבר, גם היום השירות הצבאי הוא זה שיקבע את עתידכם והצלחתכם האישית, אז מה אתם מתכוונים לעשות בנדון? איך הופכים קריירה צבאית לקריירה אזרחית מצליחה? אם היו מציעים לכם שירות צבאי מעניין ומרתק כפי שתמיד רציתם, לא הייתם מסכימים? אם כן, הדרך לסלול את ההצלחה לאזרחות שלכם, מתחילה ונגמרת בהכנות למבחני הצו הראשון מבעוד מועד!

הכנה לצו ראשון מא' ועד ת'

הכנות לצו ראשון אפשר תמיד לבצע באמצעות אתרי האינטרנט, מאידך, לא תמיד ניתן לדעת את רמת המקצועיות הנדרשת בכדי להפיק תוצאות לימוד איכותיות. כאן האחריות מוטלת עליכם ואתם נדרשים לפנות לגורמים מוסמכים בכדי שבסוף התהליך יגישו אתכם לבחינות נכון. לא מבינים במה מדובר? במשימה ראשונה, חשוב להיוועץ בנערים ונערות שכבר עברו את השלב הזה – זה קריטי מאוד משום שעצה כזו יכולה בהחלט לסייע ברגע האמת. חשוב לציין כי קיים הבדל גדול בין ערכות המופיעות באינטרנט לבין הכנה לצו ראשון על ידי גורמים מקצועיים. כאמור, זה לא לגשת למבחן רגיל, אלא עלול להשפיע על חיים שלמים- מכאן חשוב שלא לוותר ולמנוע מעצמכם סיכונים מיותרים. הכנות לצו ראשון עושים אך ורק עם גוף שיודע בדיוק מה אתם צריכים והכול בכדי שתצלחו רגע אחד שלא יחזור- בחינות ללשכת הגיוס. רוצים לקבל מידע מקיף בנושא הכנות לצו ראשון במעברים? לחצו כאן ליצירת קשר

מה יכלול קורס הכנה למבחני הצו הראשון?

מבחני הכנה לצו ראשון כוללים בתוכם סימולציות של תרגול ממוקד. לסימולציות אלה חשיבות רבה, היות והן יכולות לשפר זמנים בשלב מבחן מדוד זמן. כמו כן, הליך ההכנה מכיל בתוכו לא מעט הסברים וזאת לצורך תרגול שמטרתו ללמוד מטעויות. במסגרת הכנה למבחני דפ"ר וקב"א החשובים ביותר, יינתנו גם דוגמאות של מבחנים מילוליים, מילים ופרושן, צורות, חשיבה מרחבית ועוד. ההחלטה לגשת למוכנות לפני מבחן תעניק לכם למעשה הכנה מדוקדקת ביותר שבסופה, תניבו את התוצאות הנחשקות – התפקיד הנחשק בצה"ל ובאזרחות. חשוב לדעת, מבחני הצו הראשון אינם דומים למה שהכרתם עד כה, גם לא למבחני הבגרות או מבחנים עם יכולת למועד ב'. מרגע שניגשתם לבחינה, התוצאות הסופיות, הן אלו שישפיעו בסופו של דבר על עתידכם בצבא ואף בקריירה האזרחית. רוצים להיתפס כמצליחנים ולממש את החלומות שלכם בכל מקום?,כשזה מתחיל כבר בשירות הצבאי, כל מה שנשאר לכם זה להשקיע במבחני הכנה עם הבטחה לעתיד מצליח.                
לוגו של וואטסאפ

רוצה לשמוע פרטים על התוכנית?

מלא\י עכשיו את הטופס הבא ונחזור בהקדם עם פרטים נוספים:

Call Now Button דילוג לתוכן