הכנה לראיון עבודה (ראיון תעסוקתי)

כמה פעמים קרה לך שיצאת מראיון והרגשת תחושת פספוס? ראיון העבודה מהווה את השלב הקריטי והמשמעותי ביותר בתהליך מציאת העבודה, בהשתלבות במעברים ניתן לך את כל הכלים לראיון מוצלח.

בראיון נבדקת מידת התאמתך המקצועית, האישיותית, התפיסתית והארגונית. הריאיון עשוי להתנהל מול פסיכולוג / מנהל משאבי אנוש, נציג החברה או חברת מיון.

ישנה חשיבות עליונה שתהיה מוכן לכל אלה. הריאיון עשוי לכלול שאלות מובנות, שאלות עומק, שאלות מקצועיות וכו’.

רבים לא מצליחים בריאיון בגלל התרגשות, לחץ או חרדה שהנמיכו את יכולותיהם ולא אפשרו להם לבטא את עצמם באמת כפי שהם.

הכנה מקצועית לראיון יוצרת בהירות, מפחיתה חרדה ומאפשרת לשפר את סיכויי ההצלחה ב 85%.
ההכנה המקצועית שלנו מאמנת אותך להציג את עצמך בביטחון, ללא חשש תוך התגברות על ההתרגשות. כאשר הדבר החשוב ביותר, זה לזקק את יכולותיך, כישרונך וניסיונך בצורה שתמחיש למראיין את תרומתך לארגון, את התאמתך לצרכי הארגון ואת הרווח שלו אם יקבל אותך

 

 

שלבי ההכנה

ההכנה מתבצעת בשני שלבים:

השלב הראשון כולל:

היכרות אישית, נכיר אותך, את ניסיונך המקצועי, את התפקיד המיועד.נבצע סימולציה של הריאיון עפ”י דרישות התפקיד הצפויות.על בסיס הסימולציה הפסיכולוג התעסוקתי יעבוד אתך ויסייע לך לשפר את הנושאים הטעונים שיפור כגון:כיצד תציג את עצמך בהתאמה לדרישות התפקיד ולמאפייני הארגון הנדון.אם צריך, הפסיכולוג ילמד אותך יסודות התקשורת הבינאישית בריאיון התעסוקתי.כיצד תציג נכון את הערך הייחודי שלך ותרומתך הצפויה לארגון שיקלוט אותך לעבודה.כיצד תתמודד עם שאלות קשות וכיצד תנהל את רגשותיך בריאיון, כיצד תתמודד עם הלחץ.שדרוג והשבחת קורות החיים שלך ככלי שיווקי המקדם אותך בדרך למשרה הבאה.

שלב שני כולל:

יישום החומר הנלמד בסימולציה של ריאיון.הכנה לשיחה על שכר ותנאי עבודה.כיצד תוודא שהחוזה /הסכם אכן נותן מענה לצרכים שלך כפי שסוכמו בריאיון. כל התהליך נעשה בליווי פרטני “אחד על אחד”, אצלנו בהשתלבות במעברים מאמינים כי אנשים שונים זה מזה וכך גם תפקידים, לכן ובהתאם לכך אנו שמים דגש על התייחסות אישית והכנה המותאמת למועמד באופן המלא והמיטיב ביותר.

לייעוץ ראשוני מלא פרטים ואנו נחזור אליך
aרח' משכית 27 הרצליה פיתוח binfo@mavarim.co.il c099574745 c099574745
d e f g

מלא פרטים ואנו נחזור אליך

יצירת קשר